Menu
  • SYMPHONIC QUEEN
  • 13.3.
  • Dokonalá show opět v našem divadle! Vstupenky v prodeji!
  • THE BACKWARDS - Beatles revival
  • 20.3.
  • V PRODEJI
  • Pavel Šporcl a Gipsy way ensemble
  • 19.4.
  • V PRODEJI
  • LUNCHBEAT
  • 24.2.
  • V PRODEJI
  • Marcela Magdíková: Obrazy
  • 21.2.
  • výstava ve foyer
  • Petr Nikl: Masky a převleky
  •  
  • výstava ve foyer
Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné Přihlášené školy

MŠ a I. stupeň ZŠ

5.2.2018 Princezna, která ráčkovala /Malá scéna Zlín 

8:30

ZŠ a MŠ Heřmanov / Švanderlíková / 20

ZŠ Máchovo nám. / Michálková / 50

MŠ Těchlovice / Kolaříková / 15

MŠ Kosmonautů / Rumlová / 20

MŠ Kosmonautů / Machuldová / 25

MŠ Riegrova / Chvojková / 20

MŠ Thunská / Vatalová / 20

ZŠ Míru / Rulfová / 60

SPEC / Vorobjevská /24

MŠ Malšovice / Šmalclová / 24

 

5.2.2018 Princezna, která ráčkovala /Malá scéna Zlín 

10:15

ZŠ Na Stráni / Křivánková / 54

MŠ Malá Veleň / Randová / 15

SPEC Děčín / Boušková / 11

ZŠ Míru / Rulfová / 70

ZŠ M.Dr.Tyrše/ Müllerová/ 28

 

21.2.2018 Puss in boots / Kocour v botách  / Divadelní cetrum Zlín 

8:30

ZŠ a MŠ Vojanova / Součková /63

ZŠ Míru / Rulfová /60

ZŠ a MŠ Heřmanov / Švandrlíková/ 15

 

21.2.2018 Puss in boots / Kocour v botách  / Divadelní cetrum Zlín 

10:15

ZŠ a MŠ Jurta / Pekařová / 25

ZŠ Svět / Horová / 25

ZŠ Libouchec / Kůrková /23

ZŠ Malšovice / Weisheitelová / 37

ZŠ Máchovo nám. / Rážová / 99

ZŠ Míru / Rulfová / 50

 

8.3.2018 Stvoření tance / Taneční centrum Praha

9:00

ZŠ Komenského / Němečková / 112

SPEC / Boušková / 9

 

19.3.2018 KOMÁŘI SE ŽENILI, ANEB ZE ŽIVOTA OBTÍŽNÉHO HMYZU / Naivní divadlo Liberec

8.30

ZŠ a MŠ Vojanova / Součková / 91

ZŠ Želenice / Křivohlavá / 48

ZŠ Komenského / Němečková / 128

SPEC / Vorobjevská /25

ZŠ Kamenická / Trčková / 105

Náhradníci:

ZŠ Kamenická / Trčková / 25

ZŠ Jílové / Špačková / 25

 

19.3.2018 KOMÁŘI SE ŽENILI, ANEB ZE ŽIVOTA OBTÍŽNÉHO HMYZU / Naivní divadlo Liberec

10:15

ZŠ Máchovo nám. / Michálková / 110

ZŠ Na Pěšině / Jiránková / 124

SPEC / Boušková / 19

ZŠ Huntířov / Šetková / 35

MŠ Rakovnická / Milatová / 40

ZŠ Komenského / Němečková / 26

ZŠ Kamenická / Trčková / 43

 

Náhradníci:

ZŠ Kamenická / Trčková / 44

ZŠ Na Stráni / Práglová / 55

ZŠ a MŠ Libouchec / Marhanová / 39

 

13.4.2018 Pověsti pro štěstí / Sem Tam Fór

8:30

ZŠ Komenského / Němečková /125

SPEC / Vorobjevská /15

ZŠ a MŠ Heřmanov / Švandrlíková/ 20

ZŠ Kamenická / Trčková / 22

ZŠ a MŠ Vojanova / Součková / 47

ZŠ Jílové / Špačková / 88

ZŠ a MŠ Libouchec / Marhanová / 48

ZŠ a MŠ Jurta / Pekařová / 12

13.4.2018 Pověsti pro štěstí / Sem Tam Fór

10:15

ZŠ Komenského / Němečková /26

ZŠ Huntířov / Šetková / 25

SPEC / Boušková / 14

ZŠ Na Stráni / Práglová / 60

ZŠ Na Stráni / Práglová / 73

ZŠ Malšovice / Weisheitelová /57

24.4.2018 Jak si hrají tatínkové / Divadlo Drak

8:30

ZŠ a MŠ Máchovo nám. / Teršlová / 68

SPEC / Vorobjevská /21

SPEC / Boušková / 9

ZŠ Kamenická / Trčková / 104

ZŠ Jílové / Votápková / 22

ZŠ a MŠ Jurta / Pekařová / 13

 

24.4.2018 Jak si hrají tatínkové / Divadlo Drak

10:15

ZŠ a MŠ Vojanova / Součková / 31

ZŠ Na Pěšině / Jiránková /95

ZŠ Na Stráni / Práglová / 60

 

10.5.2018 Příhody Maxipsa Fíka / Divadlo Krapet

8:30

ZŠ Komenského / Němečková / 71

SPEC / Vorobjevská /34

ZŠ a MŠ Heřmanov / Švandrlíková/ 20

SPEC / Boušková /9

ZŠ a MŠ Ludvíkovice / Demuthová / 35

MŠ Malšovice / Šmalclová / 24

ZŠ Jílové / Špačková / 25 + 25

ZŠ Na Pěšině / Jiránková /18

MŠ Riegrova / Chvojková / 20

MŠ Pohraniční / Řezníčková / 65

MŠ Májová / Lánová / 18

Vyprodáno

10.5.2018 Příhody Maxipsa Fíka / Divadlo Krapet

10:15

ZŠ a MŠ Máchovo nám. / Teršlová / 68

MŠ Rakovnická / Milatová / 80

MŠ Májová / Kolářová / 20

MŠ Klostermannova / Švarcová /35

SPEC / Boušková /23

ZŠ a MŠ Vojanova / Součková / 16

ZŠ Malšovice / Weisheitelová / 20

ZŠ Dr. M. Tyrše / Chmelová / 55

MŠ Májová / Škodová / 18

 

21.5.2018 Medová královna / Divadlo Drak

SPEC / Vorobjevská /8

ZŠ a MŠ Heřmanov / Švandrlíková/ 35

MŠ Malšovice / Šmalclová / 24

ZŠ Jílové / Špačková / 25

MŠ Jalůvčí / Gojdičová / 30

MŠ Riegrova / Chvojková / 60

MŠ Kosmounautů / Čechová / 20

MŠ Májová / Hudáková / 20

MŠ Tylova / Jindová / 30

MŠ Liliová / Kováříková / 24

 

II. stupeň ZŠ a SŠ

8.2.2018 Don Quijote de la Ancha /projekt Podpora kultury s EU

8:15
ZŠ Na Stráni, 95 ž.

ZŠ Nativity, 15 ž.
ZŠ Březová, 110 ž.

8.2.2018 Don Quijote de la Ancha /projekt Podpora kultury s EU

10:00

ZŠ Bynov, 120 ž.
ZŠ Č. Kamenice, 54 ž.

SPEC, 22 ž.

SŠ zdravotní, 90ž

8.2.2018 Don Quijote de la Ancha /projekt Podpora kultury s EU

11:50

SŠ dopravy a tech. řemesel, 270 ž.

9.2.2018 Don Quijote de la Ancha /projekt Podpora kultury s EU
9:00

ZŠ Kosmonautů, 40 ž.
ZŠ Tyrše, 65 ž.
ZŠ Komenského nám.  147 ž.

9.2.2018 Don Quijote de la Ancha /projekt Podpora kultury s EU
11:00

SŠ řemesel,  300 ž.

8.3.2018 Stvoření tance / Taneční centrum Praha

11:00

ZŠ Komenského / Němečková / 77

ZŠ Kamenická / Trčková / 23

ZŠ Vojanova / Salajková / 46

ZŠ TGM a G Česká Kamenice / Zamrzlová / 52

 

17.4.2018 Mistr a Markéta/ Docela velké divadlo

ZŠ a MŠ Libouchec / Marhanová 17

 

16.5.2018 Tajemství Boženy Němcové / Starý návrat

11:00

ZŠ Kamenická / Trčková / 110

ZŠ a MŠ Libouchec / Marhanová 17

ZŠ TGM a G Česká Kamenice / Zamrzlová / 45

Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

Generální partner městského divadla

Hlavní partneři městského divadla