Děčín FB Divadlo Garage Kino
Menu
4TET - Koncert, verze V

V PRODEJI

9.2.

Výsledky kontroly z Krajské hygienické stanice

 

Každý má svou pravdu

Náhradní termín

1.2.

Invisible II. / Barbora Kaufmannová

náhradní termín

17.12.

Aktuální opatření platná v divadle
 

 

Lakomec

náhradní termín

2.2.

Pro tebe cokoliv

náhradní termín

11.12.

Půlroční předplatné 2021/22

 

Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

15.12. 19.00

Vstupenky

J. Doga, E. Lotjanu, J. Janda, P. Malásek

Cikáni jdou do nebe

DIVADLO BEZ ZÁBRADLÍ

"Cikáni se řadí k tomu nejlepšímu, co domácí muzikálová scéna nabízí." Novinky.cz

režie: Radek Balaš, Scéna: Jozef Ciller
kostýmy: Jana Zbořilová
Choreografie: Jana Burkiewiczová
pěvecké nastudování: Jana Balašová
účinkují: Peter Pecha, Kateřina Marie Fialová, Felicita Prokešová,Josef Vrána, Johanna Tesařová, Ludmila Molínová, Zdeněk Maryška, Petr Pospíchal a další

Podmanivé melodie a temperamentní tance. Strhující podobenství o věčné lidské touze, o svobodě, vášni a lásce, která dokáže zničit sama sebe. Příběh osudové lásky krásné Rady a zloděje koní Lujko Zobara. Jevištní zpracování slavného filmu Emila Lotjanu a Jevgenije Dogy podle povídek Maxima Gorkého. Muzikál, který vás odnese až někam do cikánských nebes!

délka představení: 2 hod. 10 min., přestávka 20 min.
vstupné: 450, 410, 370, 280,- Kč

 

Ohlasy

Jednoduše řečeno... Parádní představení s podmanivou hudbou a skvělým hereckým obsazením. Lenka Pejšová

---------------------------------------

...mohu potvrdit, že se jedná o nejlepší muzikál! Jirka Říha

---------------------------------------

Díky své nové verzi získala inscenace svěžejší tvář, což se týká nejen pěveckého nastudování, ale hlavně choreografie vycházející z původního Balašova konceptu, který nyní rozpracovala J. Burkiewiczová. Povedl se i nový casting, herecky a pěvecky je obsazení vyrovnané. Pokud bych měl zmínit některá jména herců, kteří mě zaujali o něco více, patřili by mezi ně F. Kaňkovský, který přesvědčivě ztvárnil tragický Bučův osud, D.Sitek coby otec Zobar a L.Molínová v roli Izergil. R.Balaš obnoveným nastudováním vychytal nedostatky toho předchozího.

80 %, Jiří Landa, i-divadlo.cz

-------------------------------------------

Cikáni už dávno přišli do muzikálového nebe. Jde o dílo nadčasové, plné chytlavých melodií, skvělé choreografie, režie a to vše podtrhují skvělé výkony sólistů i company. Občas drhne humor a zdlouhavé činoherní scény. Cikáni se úspěšně vrátili a s nimi přišla na jeviště energická show v komorních kulisách, která strhne každého. Po divadelní odmlce přináší Divadlo Bez zábradlí muzikál, či hudebně-dramatickou baladu, chcete-li, kterou doporučujeme nevynechat, bez ohledu na to, zda jste viděli film, či původní představení před 16 lety.

Radek Janda, Musical.cz

--------------------------------------------

Viděla jsem předpremiéru a byla jsem upřímně nadšená. Takových muzikálů na české scéně opravdu mnoho není a jsem neuvěřitelně vděčná za toto představení, o kterém se skutečně v superlativech mluvit dá! Dokáže zasáhnout a přimět zamyslet se nad mnohým, nechybí mu ale vtip, vášeň, temperament, drive a obrovská spousta emocí. Bravo! Monika Páblová

---------------------------------------------

Naprosto strhující výkony, úžasné hlasy, obrovské emoce. Freyatrix 100 %

...vášeň a smrt jedno je, když se žene tryskem...Až se bojím, že budu mluvit v superlativech, je to přece "jen" muzikál, zaslouží si ale rozhodně pozornost, není mnoho takových. Spojení čisté scény, silného hereckého týmu a až filmové režie by i jen samo dokázalo postavit "dobré" představení. Zde ale došlo i k citlivému vedení ve zpívaných partech (romština se specifickým frázováním), a když k tomu přidáte i strhující emoce, které by šlo nabírat po libosti a pořád by zbývalo i pro ostatní... Jen lituju, že to neuvidím venku, pod volným nebem, kam asi nejlíp patří.

------------------------------------------------------

Chtěla jsem ještě jednou moc a moc poděkovat za včerejší úžasný zážitek (jinak se to nedá napsat) při shlédnutí fantastického muzikálu Cikáni jsou do nebe. Byla jsem s dcerou a byly jsme prostě nadšené! To představení se bude určitě hrát nejméně dvacet let. Herci byli skvělí úplně všichni a já Vám moc děkuji.

Tereza Kimlová

------------------------------------------------------

Jaj, more, eastern!

SVATOŠOVÁ, 12.7.2020

Ach, ano, jemný bílý písek v kytarovém pouzdře... Vstupují postavy příběhu v kostýmech, dokonce vidím muže s kloboukem do očí a se sedlem na zádech. No jo, můj první klasický muzikál, už vlastně stará věc, ale kult a věčně se vracející divadelní tulák. Lkavé a teskné romské písně, užasné květované sukýnky, velké šátky s třásněmi, vlnící se ženské boky a ňadra, urostlí mladí mužové a lesknoucími se holínkami, penízky kolem pasu.

Ačkoliv jsem zvyklá spíše na činoherní herce a styl, tak jsem na rozpacích, jak představení lépe popsat. Ano, hlasy syté a chutné jako řízek s bramborovou kaší a ty dvě děvčátka, plná svěžestí a nadšení jako zeleninový salát s  balkánským sýrem navrch.

Vyčíst by snad bylo možno jen to, že by původní libreto mohlo být obohaceno motivy a hereckou (činoherní) akcí. Nicméně, pokud chci někoho pochválit za charakterní herectví, tak je to Ludmila Molínová, pramatka romského rodu, Josef Vrána jako poručík, Peter Pecha jako Lujko Zobar, A nakonec také Filip Kaňkovský se svými komickými vložkami jako Buča, největší zloděj slepic, který na jeviště vstupuje jako první a hned zahajuje "somráckou" akci na nádraží, kdy z lidí tahá drobné a cigáro.

Takže já klidně dám 75 procent, protože muzikály k létu patří a potože jsem se bavila. tak pekelně, že mne ještě nyní bolí ruce od rytmického tleskání. Doporučuji!!!! Vezměte si na to volné široké sukně a až vyjdete z divadelních prostor, otočte se pěkně dokola v půvabné historické kruhové pasáži Paláce Adria, ať vám ta sukně zavlaje. Laj, la, laaaj, hop, hop, hop!!!                                              

 

Vstupenky

Generální partner městského divadla

Hlavní partneři městského divadla