Děčín FB Divadlo Garage Kino
Menu
Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

Informace pro předplatitele

Vážené dámy a pánové,

Nabízíme Vám předplatné na sezónu 2021/2022. Chtělo by se říct nové předplatné, ale ono je staro-nové. Jelikož divadla byla po celou jednu sezónu uzavřena, program, který Vám na podzim nabízíme
je programem minulé sezóny, který se neuskutečnil.


1) Vaše permanentky ze sezóny 2020/2021 zůstávají platné i na sezónu 2021/2022. Pokud jste je ztratili, dohodněte se o náhradních
s mou asistentkou Lucií Ortovou.

2) V předplatitelských řadách D2 a D3 jsme v sezóně 2020/2021 neodehráli ani jedno představení a proto počet plánovaných představení na tu příští bude plný – devět představení.
Pro nové předplatitele zůstává stejná výše předplatného.

3) Ve skupině E jsme odehráli na podzim jedno představení,
Pro nové předplatitele bude tím pádem abonmá výjimečně o jedno představení levnější.

4) Ve skupině D1 jsme odehráli taktéž jedno představení (i když náhradní titul), proto v příští sezóně odehrajeme zbylých osm představení. Ovšem vzhledem k náhradnímu titulu v minulé sezóně odehrajeme také jedno prémiové představení (baletní koncert) – celkem tedy devět večerních programů. Noví předplatitelé tak obdrží plných devět představení za stejnou cenu jako vloni.

5) Taktéž ve skupině K jsme odehráli jen jeden koncert a zbývá jich tedy osm do příští sezóny. Noví předplatitelé dostanou abonmá o jeden koncert levnější.

Pokud se přes tyto informace rozhodnete předplatné vracet, učiňte tak po domluvě s mojí asistentkou Lucií Ortovou ortova@divadlodecin.cz v průběhu června. V červenci uvolněná místa nabídneme novým zájemcům.

A na závěr musíme provětrat skutečné kostlivce: z ještě předminulé sezóny dlužíme po dvou představeních předplatitelům skupiny S a skupiny UNO. Jedno „s-ko“ se odehraje ještě na sklonku sezóny 2020/2021 - 1. června. Bude to Společenstvo vlastníků od Vosto5. Druhé s-kové představení a obě inscenace skupiny UNO uvidítem na podzim (včetně šestkrát přeloženého Vysavače Boba Klepla).

Za těchto okolností zůstávají ceny nejen předplatného, ale i vstupenek stejné jako před rokem - oproti všeobecnému zdražování.


Těšíme se na Vás v divadle! 

MgA. Jiří Antonín Trnka

Ředitel divadla

 

Generální partner městského divadla

Hlavní partneři městského divadla