Menu
Anabáze

vernisáž výstavy ve foyer

23.10.

Vánoční koncert Orchestru Václava Hybše

V PRODEJI

23.12.

ROZTANČENÉ DIVADLO PRAHA

V PRODEJI

14.11.

Václav Neckář, skupina Bacily

V PRODEJI

10.11.

Tomáš Tichý: Nové horizonty

výstava ve foyer

 

Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

4.12. 19.00

Vstupenky

Woody Allen

Mocná Afrodíté

DIVADLO POD PALMOVKOU

režie: Vojtěch Štěpánek
hrají: Zdeněk Kupka, Vendula Fialová, Barbora Kubátová (původně Tereza Dočkalová), Milan Němec / Tomáš Petrák / Kryštof Vilgus / Michal Kinter, Jakub Albrecht (původně Ondřej Volejník), Stanislav Šárský / Tomáš Dianiška, Hana Seidlová, Ivana Wojtylová, Ivan Jiřík, Jan Hušek, Ondřej Sim / Daniel Krečmar (původně Jan Konečný), Anna Bura, Martin Němec  a další

Nejdojemnější komedie Woody Allena nejen o mileneckém mnohoúhelníku.

Divadelní hra vychází z filmového scénáře Woodyho Allena. 

Manželka Lennyho Weinriba jednoho dne adoptuje malého chlapečka, který okolí oslňuje svým nadáním a schopnostmi. Když se Lenny rozhodne překročit pravidla a pokusí se přes zákaz zjistit, kdo je chlapcovou biologickou matkou, spustí řetězec neuvěřitelných situací, které vyprovokují k akci dokonce i opravdový antický chór… Allenova Mocná Afrodíté je nesmírně zábavná a chytrá komedie, jejímiž hrdiny jsou vcelku obyčejní lidé s obyčejnými přáními a touhami, do jejichž života fatálně vstoupí láska a náhoda. V tom Allenova slavná komedie připomíná antické tragédie, přestože má naštěstí do tragiky opravdu hodně daleko a naopak patří mezi nejoptimističtější, nejzábavnější a nejdojemnější díla Woody Allena.

“V představení je použita skladba autorů Larryho Shaye, Marka Fishera a Joa Goodwina WHEN YOU'RE SMILING. Hudba v představení je užita na základě licence OSA.”

délka: 2:15
vstupné: 250, 230, 210, 150,- Kč

Vstupenky
Úvod Program Pro školy O divadle Kontakty Projekty Pronájmy Předplatné

Generální partner městského divadla

Hlavní partneři městského divadla